Hakkımızda

AEC İlk Yardım Eğitim Merkezi; Sağlık Bakanlığı’nın ilgili yönetmeliği çerçevesinde denetimlerini tamamlamış,akabinde eğitime başlama yetkisiyle ruhsatlandırılmıştır. AEC İlk Yardım Eğitimi Merkezi, ilk yardım uygulamalarının gerekli olduğu durumlarda, ilk yardımın doğru ve bilinçli bir şekilde yapılması için temel eğitimlerinin verilmesini amaçlamaktadır. Eğitim, bu alanda deneyimli olan ve İlk Yardım Eğitmeni Sertifikasına sahip olan eğitmenler tarafından yürütülmektedir.

 

AEC İLK YARDIM EĞİTİMİ MERKEZİ

Kurumlara eğitim ve hizmeti, kaliteli ve hızlı çözümlerle tek bir elden verebilmek amacı ile yola çıkmış; alanında deneyimli uzman eğitmen kadrosu ile, memnuniyeti ön planda tutan, insan sağlığına katkıda bulunmayı amaç edinen bir kurum olmuştur.

MİSYONUMUZ

Topluma ilk yardım konusunda olmak üzere sağlık bilincinin yükseltilmesine katkı sağlamak, her türlü yaralanma sonucunda olan ölüm oranını azaltmak.

VİZYONUMUZ

AEC İlk Yardım Eğitimi Merkezi olarak; uzman eğitmen kadromuz ile eğitim taleplerini en hızlı şekilde karşılayan, eğitimlerini ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürüten ve eğitimlerde kalite anlayışından ödün vermeyerek katılımcılarına güvenilir hizmet sunan eğitim kurumu olarak faaliyetlerimize devam etmek.